وانت بار تلفنی ده ونک

اگر شغل شما به گونه ای است که باید هر روز یا هر هفته باری را از جایی به جایی دیگر منتقل کنید بهترین و مناسبترین گزینه استفاده از وانت بار یا نیسان می باشد. این ماشین ها با توجه به حجم کوچکی که دارند می توانند در هر ساعتی از شبانه روز تردد کنند. بر همین اساس شرکت جنت بار گلستان در منطقه ده ونک وانت بار تلفنی ده ونک را تاسیس کرده است تا کسانی که قصد جا به جایی اثاثیه خرد یا وسایل منزل، اراده و … دارند بتواند در سریع ترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت این کار را انجام دهد.

چگونه نوبت رزرو کنیم یا سفارش حمل بار دهیم؟

برای این کار شما دو راه دارید اول اینکه به دفتر وانت بار تلفنی ده ونک که تحت نظر شرکت جنت بار گلستان است مراجعه کنید کارشناسان ما که کادری مجرب و کارآزموده هستند یک نوبتی برای شما تعیین می کنند در ضمن با توجه به تعداد زیاد خودروهای حمل بار و کارکنان و رانندگان در این شرکت ممکن است برای همان روز نوبتی برای شما تعیین کنند و امر اسباب کشی را انجام دهند. در کل نوبت دهی یک الی یک هفته ممکن است طول بکشد.

راه دوم این است. که از طریق شماره های درج شده در سایت با وانت بار تماس بگیرید و ضمن ارائه توضیحات لازم، نوبتی برای شما رزرو می گردد.

هزینه حمل بار چقدر است؟

مسئله ی هزینه و حمل بار و یا در حالت کلی، کرایه بار، برای ما به صورت همیشه جای سوال بوده است. اما نگران نباشید. می توانید برای محاسبه کرایه حمل بار، با اپراتور های ما در تماس باشید. ولی در حالت کلی دستمزد حمل بار توسط وانت بار کرایه تهران بر اساس کیلومتر و نوع منطقه محاسبه می گردد.

برای جاده ی های خاکی و همچنین مکان های سنگلاخی، کرایه حمل بار بیشتر می شود. در صورتی که بخواهید از تجهیزات مخصوص بسته بندی بار مثل: انواع کارتن ها، نایلون های مقاوم در برابر حرارت و بارندگی و دیگر تجهیزات استفاده کنید، باید هزینه های بیشتری را پرداخت کنید.

به طور کلی برای حمل بار تعرفه ی مشخصی وجود دارد. و در بیشتر مواقع شما باید همان هزینه ی ثابت را پرداخت کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *