اتوبار فرشته

اتوبار فرشته

اتوبار فرشته

شماره های تماس :

09126474991
09193242007
44472855
44475371
44476149

اتوبار فرشته

اتوبار فرشته

موسسات باربری زیادی در شهر وجود دارند که شاید نام این شرکتها را از روی ماشینهای حمل بار که در خیابان تردد می کنند یا آگهی های روی دیوار دیده باشید. تعداد این موسسات بسیار زیاد شده و خدمات مختلفی را به مشتریان عرضه می کنند.قیمتها در موسسات باربری گاهی تفاوت های زیادی با هم دارند.

کار سختی است که بتوانید از بین این همه نامهای مختلف اتوبار مطمئن و با قیمت مناسب پیدا کنید مخصوصا با دیدن تبلیغات رنگارنگ انتخاب سخت تر می شود.

بهترین راه شاید رجوع به موسسات قدیمی و خوش نام باشد که سالهاست فعال و شناخته شده هستند.

جنت بار گلستان از موسسات قدیمی حمل بار است که تلاش دارد خدمات مشتریان خود را بروز رسانی کند و با موسسات تازه وارد و مدرن تر برابری نماید.این باربری با ۲۴ سال سابقه آشنای قدیمی های شهر تهران است.

منتظر تماس شما هستیم

اتوبار فرشته

خدمات اتوبار در خیابان فرشته افراد ، شرکتها، دفاتر ،کارخانجات و جابجایی های منازل یا هر بار کوچک و بزرگی را در شهر تهران یا به شهرستان شامل می شود.ارسال سفارشات مشتریان فروشگاهها ، فرستادن سالم و مطمئن بارهای حساس و شکننده تا نقاط دور دست کشور ، خدمات بسته بندی در اسباب کشی ها ، چیدمان اصولی بارها در خودرو های متناسب و …از خدمات جنت بار گلستان است.

باربری در خیابان فرشته حمل و نقل آسان بار به این منطقه و از محله های دیگر به این محله را به عهده دارد.انواع اسباب کشی کلی و یا جزئی در محله های تهران را از ما بخواهید. برای رزرو خدمات با ما تماس بگیرید.

اعتماد کردن کار مشکلی است اما ممکن است یک بار امتحان کردن باعث اعتماد همیشگی شما به ما شود.

پس به ما اعتماد کنید و همین الان با شماره های ما تماس بگیرید.

اتوبار فرشته

اتوبار فرشته

انتقال و حمل و جابجایی اثاثیه و لوازم

منزل و اداری در سراسر نقاط کشور

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *